Startovka - Hradec Králové - 5.5.2018

9:00Zahájení
Dance Team
9:10do 8 let(0.0 - 8.4)2 skladebpočetprůměr
1.Mini ReBelkyReBels Team Trutnov286.5
2.AndílciReBels Team Trutnov128.2
9:209 - 11 let(8.5 - 11.4)1 skladebpočetprůměr
3.SmileAC hip hop HK169.8
9:2012 - 15 let(11.5 - 15.4)4 skladebpočetprůměr
4.Falcon Zumba 2018T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku1513.3
5.FANTASTIC BABYTSM FANATIC Havlíčkův Brod1812.7
6.Zumba PartyZumba Bonstep Hradec Králové1513.1
7.NYC (New York city)AC hip hop HK2112.7
Aerobic Show - profi
9:357 - 8 let(6.5 - 8.4)1 skladebpočetprůměr
8.PirátkyFit studio D, z. s.128.3
9:409 - 11 let(8.5 - 11.4)0 skladebpočetprůměr
9:4012 - 16 let(11.5 - 16.4)3 skladebpočetprůměr
9.BurlesqueM-team Praha1113.2
10.RioLA team SK Buttula Chotěboř1213.0
11.Slunce, seno, JZĎačkyAerobic club DDM Ústí nad Labem2515.5
9:45 Vyhlášení: Dance Team - do 8 let
Vyhlášení: Dance Team - 9 - 11 let
Vyhlášení: Dance Team - 12 - 15 let
Vyhlášení: Aerobic Show - profi - 7 - 8 let
Vyhlášení: Aerobic Show - profi - 9 - 11 let
Vyhlášení: Aerobic Show - profi - 12 - 16 let
Step
10:0513 - 14 let(12.5 - 14.4)6 skladebpočetprůměr
13.Lara CroftM-team Praha813.1
14.NásledniceArena Kolín z.s813.0
15.RockyFit studio Energy Kolín914.2
16.Dívky v plamenechAerobik T. J. SOKOL Jičín814.0
17.RockerkyAkademie Sportu Liberec - Aerobic Club BBS613.0
30.ŠpanělkyFit studio D, z. s.614.3
10:2015 - 16 let(14.5 - 16.4)3 skladebpočetprůměr
18.PunkerkyAerobik T. J. SOKOL Jičín815.2
20.Dressed for successFaJJn aerobik Děčín816.0
21.Jennifer LopezM-team Praha815.5
10:30do 8 let(0.0 - 8.4)4 skladebpočetprůměr
22.TrollsFaJJn aerobik Děčín87.1
23.SINGFaJJn aerobik Děčín88.2
24.Shrekovy FionyFit studio Energy Kolín87.6
25.Try everythingFaJJn aerobik Děčín78.2
10:459 - 10 let(8.5 - 10.4)7 skladebpočetprůměr
27.Allez !FaJJn aerobik Děčín810.0
28.Vánek a vítrTSK Dynamik z.s.109.9
29.Disney pártyM-team Praha108.8
30.Water cupAerobik T. J. SOKOL Jičín810.1
31.Bílé TygřiceAkademie Sportu Liberec - Aerobic Club BBS109.3
32.Little starsTJ Energetik Chvaletice810.3
33.Fun FactorySport Aerobic Club LT510.4
11:0511 - 12 let(10.5 - 12.4)7 skladebpočetprůměr
0.Holky statečnýM-team Praha710.6
34.BritneySport Aerobic Club LT611.1
35.Movie starsFit studio Energy Kolín611.0
36.RIOAerobik T. J. SOKOL Jičín811.1
37.Horečka sobotní nociFaJJn aerobik Děčín811.8
38.Irish stepyFit studio D, z. s.512.3
39.Coca colaAerobic club BBS511.2
11:2517 - 25 let(16.5 - 25.4)6 skladebpočetprůměr
40.WomenAerobik T. J. SOKOL Jičín620.8
41.Charlie´s AngelsFit studio Energy Kolín717.2
42.BelieveAC hip hop HK816.5
43.Hot To TouchAerobik SZM Jičín517.8
44.WILD DANCESFaJJn aerobik Děčín816.8
46.Sestry v akciAerobic club BBS519.6
11:45 Vyhlášení: Step - do 8 let
Vyhlášení: Step - 9 - 10 let
Vyhlášení: Step - 11 - 12 let
Vyhlášení: Step - 13 - 14 let
Vyhlášení: Step - 15 - 16 let
Vyhlášení: Step - 17 - 25 let
Vyhlášení: Step - nad 25 let
Fitness Team
12:307 - 8 let(6.5 - 8.8)3 skladebpočetprůměr
47.LatinoT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku97.6
48.PonySport Aerobic Club LT68.8
49.Move your bodyStepík Nové Město nad Metují58.4
12:409 - 11 let(8.9 - 11.4)5 skladebpočetprůměr
50.LOVELA team SK Buttula Chotěboř810.3
51.SeňorityFit studio Energy Kolín89.0
53.Wild diamondsStepík Nové Město nad Metují610.5
54.One waySportingclub HK510.0
55.SkotskoAlfafitness Pardubice711.1
12:5515 - 16 let(14.5 - 16.4)4 skladebpočetprůměr
56.American dreamStepík Nové Město nad Metují815.6
57.DžuniorsLA team SK Buttula Chotěboř815.7
58.Rychle a zběsile - Fast and FuriousAC hip hop HK615.1
59.B.B.Alfafitness Pardubice1015.1
Fitness Team - malé týmy
13:1012 - 14 let(11.5 - 14.4)7 skladebpočetprůměr
60.RioFit studio Energy Kolín512.0
61.StrangersStepík Nové Město nad Metují512.4
62.SuperGirlsAC hip hop HK612.8
63.India teamB.A.Z. centrum Hradec Králové613.0
64.Shake it offSportingclub HK512.8
65.RugbyAerobic team Lysá nad Labem512.0
66.Break FreeFit studio JB Kutná Hora612.3
Fitness Team - velké týmy
13:3012 - 14 let(11.5 - 14.4)3 skladebpočetprůměr
67.SPICE GIRLSLA team SK Buttula Chotěboř713.0
68.Bond GirlsT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku1014.3
69.TarzanAerobic Club DDM Ústí nad Labem813.5
Fitness Team
13:40nad 16 let(16.5 - ..)3 skladebpočetprůměr
70.Rock teamB.A.Z. centrum Hradec Králové617.3
71.RobbieAlfafitness Pardubice518.2
72.Miss my bad girlStepík Nové Město nad Metují518.0
13:45 Vyhlášení: Fitness Team - 7 - 8 let
Vyhlášení: Fitness Team - 9 - 11 let
Vyhlášení: Fitness Team - 15 - 16 let
Vyhlášení: Fitness Team - nad 16 let
Vyhlášení: Fitness Team - malé týmy - 12 - 14 let
Vyhlášení: Fitness Team - velké týmy - 12 - 14 let
Aerobic Show - basic - malé týmy
14:259 - 11 let(8.5 - 11.4)3 skladebpočetprůměr
73.ŠpanělkyLA team SK Buttula Chotěboř89.7
74.Narozeninová showSport Aerobic Club LT810.1
75.Brazil teamB.A.Z. centrum Hradec Králové811.3
Aerobic Show - basic - velké týmy
14:359 - 11 let(8.5 - 11.4)7 skladebpočetprůměr
76.Noc na KarlštejněPohybové studio J&A Plzeň169.8
77.Na dvoře císaře Rudolfa II.Alfafitness Pardubice1810.4
78.Alibaba a 40 loupežníkůAC KidFit Pardubice2810.7
79.Vítejte v rájiAerobic club DDM UL209.0
80.Aprílové počasíSportingclub Hradec Králové1410.5
81.MinnieAC hip hop HK159.0
82.Filmový maratonAerobic centrum Pardubice2210.4
Aerobic Show - basic
14:55do 6 let(0.0 - 6.6)2 skladebpočetprůměr
83.O Pejskovi a KočičceAC KidFit Pardubice166.3
84.Pozor!!! Jdou k vám kuřátkaAlfafitness Pardubice96.1
15:007 - 8 let(6.7 - 8.4)5 skladebpočetprůměr
85.Včelka MájaLA team SK Buttula Chotěboř97.2
86.Rychlá rotaSport Aerobic Club LT117.3
87.Kráska a zvířeAC KidFit Pardubice247.8
88.TrollovéWellness Team Lucie Novákové208.4
89.Kačenka a strašidlaAlfafitness Pardubice178.4
15:2012 - 15 let(11.5 - 15.4)7 skladebpočetprůměr
90.ProstřenoPohybové studio J&A Plzeň1612.6
91.PolicajtkyLA team SK Buttula Chotěboř911.8
92.TiebreakAerobic Bonstep Hradec Králové1414.5
93.ToreadorkyAerobic centrum Pardubice1212.3
94.Wonder WomanAC KidFit Pardubice1713.7
95.Kubánské rytmyWellness Team Lucie Novákové1513.6
96.Pražská galerkaAlfafitness Pardubice2113.1
15:40nad 20 let(20.5 - ..)5 skladebpočetprůměr
97.Piti piti paAlfafitness Pardubice1440.5
98.Basket ladiesSport Aerobic Club LT1234.7
99.Bond girlsAC hip hop HK1235.7
100.Rozlučka se svobodouAerobic centrum Pardubice1730.8
102.Konec Jamese BondaSportingclub Hradec Králové939.5
15:55 Vyhlášení: Aerobic Show - basic - malé týmy - 9 - 11 let
Vyhlášení: Aerobic Show - basic - velké týmy - 9 - 11 let
Vyhlášení: Aerobic Show - basic - do 6 let
Vyhlášení: Aerobic Show - basic - 7 - 8 let
Vyhlášení: Aerobic Show - basic - 12 - 15 let
Vyhlášení: Aerobic Show - basic - 16 - 20 let
Vyhlášení: Aerobic Show - basic - nad 20 let
16:40Závěr