BOHEMIA AEROBIC TOUR

E-mail:
heslo:

zapomenuté heslo
Hlavní strana

startovky

Startovka Kutná Hora 27.4.2019

výsledky

Průběžné pořadí týmů Výsledky Nymburk 31.3.2019Výsledky Jičín 14.4.2019
Výsledky z roku 2016 Výsledky z roku 2017 Výsledky z roku 2018

Průběžné pořadí týmů

(Zobrazeny jsou jen týmy, které se zúčastnily nějakých závodů.)


pořadínázevklubpočetprůměrbodycelkempostup
do
finále
Aerobic Show - basic
16 - 20 let
1.Dvojitá zlatáAerobic centrum Pardubice1516.0 20 20ne
nad 20 let
1.Divoké kočkyWellness Team Lucie Novákové1037.6 18 20 38ne
2.Někdo to rád horkéAerobic Centrum Pardubice1634.0 20 20ne
3.Vítejte na BroadwayiAerobic club DDM ÚL1534.2 18 18ne
Aerobic Show - basic - malé týmy
7 - 8 let
1.Vítejte na ostrově VaianyDance Emotion Lysá nad Labem98.2 16 20 36ne
2.Támhle vedle jedle...Alfafitness Pardubice107.6 20 20ne
3.Pardubická pavučinkaAerobic centrum Pardubice108.2 18 18ne
9 - 11 let
1.Včelí medvídciFit club Holice119.1 20 20 40ne
2.NávštěvníciSportingclub Hradec Králové109.2 18 16 34ne
2.TrhákFit club Holice1111.4 16 18 34ne
4.Hollywoodské hvězdičkyTSK Dynamik, z.s.128.5 15 15ne
4.Monster HighAerobik Český Dub710.1 15 15ne
12 - 15 let
1.Ples upírekWellness Team Lucie Novákové1212.0 20 20 40ne
2.Hradecký rokenrolSportingclub Hradec Králové912.5 16 15 31ne
2.ReklamaFit club Holice1213.9 15 16 31ne
4.The King TýmB.A.Z. centrum Hradec Králové1211.5 18 18ne
4.ZlatokopkyAerobik Český Dub1214.1 18 18ne
6.SestřičkyBNL Dance1112.1 14 14ne
Aerobic Show - basic - velké týmy
do 6 let
1.Lesní vílyAC KidFit Pardubice266.4 20 20ne
7 - 8 let
1.ČertíciLA team Chotěboř138.0 20 20 40ne
2.The FlintstonesAC KidFit Pardubice288.2 18 18 36ne
3.Tajná mise rodiny ÚžasňákovýchAerobic club DDM UL257.4 16 16ne
9 - 11 let
1.GedžitkyWellness Team Lucie Novákové1410.6 18 20 38ne
2.Čínský národní cirkus - BEST OF showAC KidFit Pardubice2911.3 15 18 33ne
3.CirkusLA team Chotěboř1510.8 16 16 32ne
4.PexesoAlfafitness Pardubice1710.2 20 20ne
5.Veselé VelikonoceAC DDM Ústí nad Labem, AT Bubbles189.6 15 15ne
6.MrazíkBNL Dance149.7 14 14ne
6.Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi.....Aerobic centrum Pardubice1810.6 14 14ne
12 - 15 let
1.LOVEníAC KidFit Pardubice1414.8 16 20 36ne
2.MariachiDDM Nové Město na Moravě1615.4 15 18 33ne
3.TančírnaAlfafitness Pardubice2214.0 20 20ne
4.Van Goghovy múzyAlfafitness Pardubice2512.1 18 18ne
5.PomádaAerobic club DDMUL - AT Maybe1712.2 16 16ne
6.Střihoruká rapsodieAerobic centrum Pardubice1812.0 14 14ne
7.RockySport 4U, z.s. Bystřice n. P.1315.3 13 13ne
Aerobic Show - profi
10 - 13 let
1.NEKONEČNÝ PŘÍBĚHTSK Dynamik, z.s.811.0 20 20ne
15 - 20 let
1.Holky od kolotočůAerobic Club DDM Ústí nad Labem1616.8 20 20ne
2.VESMÍRNÁ MISETSK Dynamik, z.s.1116.8 18 18ne
Dance Team
1.ZUMBA DANCEZumba Bonstep Hradec Králové1614.6 20 20 40ne
2.Dance to the musicSport Aerobic Club LT1411.3 18 18 36ne
3.ZUMBA TEAMAerobik studio Orel Dobříš1014.0 16 16ne
Fitness Team
15 - 16 let
1.SupersonicStepík Nové Město nad Metují815.1 14 20 34ne
2.WarriorAerobic Club DDM Ústí nad Labem715.5 15 18 33ne
3.P. PerfectAC hip hop HK616.1 16 16 32ne
4.Hippie lifeAlfafitness Pardubice516.0 20 20ne
5.DomorodkyněT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku515.0 18 18ne
nad 16 let
1.ImagineStepík Nové Město nad Metují519.3 20 20ne
2.Blue powerLA team Chotěboř717.5 18 18ne
Fitness Team - malé týmy
9 - 11 let
1.W.I.T.C.HSport Aerobic Club LT69.6 18 18 36ne
2.RockerkyT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku510.4 20 15 35ne
3.RunawayStepík Nové Město nad Metují610.4 16 16 32ne
4.Jumanji - vítejte v džungliSport Aerobic Club LT611.3 20 20ne
5.Crazy LatinoAC Angels Rakovník69.5 15 15ne
12 - 14 let
1.Mamma MiaDance Emotion Lysá nad Labem513.0 20 20 40ne
2.NonstopFit studio JB Kutná Hora613.3 18 16 34ne
3.Billion hitsLA team Chotěboř514.0 18 18ne
Fitness Team - velké týmy
9 - 11 let
1.SuperhrdinkyT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku88.8 20 20 40ne
2.RebelkyFit studio Energy Kolín89.8 18 14 32ne
3.LopezkyLA team Chotěboř711.2 18 18ne
4.HollywoodAerobic club DDM UL79.8 16 16ne
5.OldiesAerobic Club Diamond79.1 15 15ne
12 - 14 let
1.Academy AwardsAC hip hop HK1013.6 18 20 38ne
1.SeňorityT.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku1013.3 20 18 38ne
3.Let´s partyStepík Nové Město nad Metují711.8 16 16 32ne
4.RockerkyLA team Chotěboř1013.8 13 14 27ne
5.Rockenroll týmB.A.Z. centrum Hradec Králové713.5 15 15ne
5.WildcatsSport Aerobic Club LT711.7 15 15ne
Step
do 8 let
1.Toy story - příběh hračekSport Aerobic Club LT67.0 18 18 36ne
1.VaianyFaJJn aerobik Děčín78.0 16 20 36ne
3.Cherry cherry ladiesFit studio Energy Kolín88.6 20 20ne
4.PrinceznyAC Angels Rakovník87.5 15 15ne
9 - 10 let
1.Cherry bombM-team Praha109.7 20 20 40ne
2.SpartankyAkademie Sportu Liberec1010.3 16 18 34ne
3.Country girlsFaJJn aerobik Děčín810.0 18 15 33ne
4.PirátkyFaJJn aerobik Děčín69.5 13 16 29ne
5.Děti květinTSK Dynamik69.6 14 14 28ne
5.Lví králSport Aerobic Club LT59.0 15 13 28ne
7.Dancing GirlsAerobik studio Orel Dobříš119.5 12 12 24ne
8.FrozenAerobik T. J. SOKOL Jičín1010.2 11 11 22ne
11 - 12 let
1.DivasFaJJn aerobik Děčín811.0 15 20 35ne
2.Nekonečná showAerobik studio Orel Dobříš1011.4 14 18 32ne
2.The Greatest ShowmanAerobic team Orel Blansko711.8 16 16 32ne
4.Magic girlsAerobik T. J. SOKOL Jičín810.6 13 14 27ne
5.LaLa LandSport Aerobic Club LT511.0 12 13 25ne
6.Depeche ModeTSK Dynamik512.4 11 11 22ne
7.Music stylSK VIKTORIE812.3 20 20ne
8.EllieFit studio Energy Kolín712.1 18 18ne
9.Strážci galaxieSport Aerobic Club LT612.0 15 15ne
10.CascadaFit Studio Mnichovo Hradiště512.0 12 12ne
11.Girls PowerFit-Marathon Mořinka811.5 10 10ne
13 - 14 let
1.Hippie girlsFaJJn aerobik Děčín813.1 18 20 38ne
1.The greatest showAerobik T. J. SOKOL Jičín912.7 20 18 38ne
3.Last danceArena Kolín z.s813.8 16 16 32ne
15 - 20 let
1.QueensFaJJn aerobik Děčín717.2 20 18 38ne
1.Silver SixAerobik T. J. SOKOL Jičín617.3 18 20 38ne
3.SuperheroesAerobik T. J. SOKOL Jičín714.8 15 16 31ne
4.SiaFit studio Energy Kolín814.6 16 16ne
5.HokejistkySK VIKTORIE615.2 14 14ne
nad 20 let
1.FlashdanceFit Studio Mnichovo Hradiště637.5 20 20ne

© 2015 - 2019 Bohemia Aerobic Tour | technická podpora: it4sport.cz