BOHEMIA AEROBIC TOUR

E-mail:
heslo:

zapomenuté heslo
Hlavní strana

výsledky

Průběžné pořadí týmůVýsledky Jičín 19.3.2022Výsledky Kutná Hora 9.4.2022Výsledky Hradec Králové 8.5.2022Výsledky Náchod 14.5.2022Výsledky Poděbrady 29.5.2022
Výsledky z roku 2016 Výsledky z roku 2017 Výsledky z roku 2018 Výsledky z roku 2019 Výsledky z roku 2021

Důležité: Informace o nakládání s osobními údaji


Postup - Přečtěte si níže uvedená pravidla přihlašování a až pak registrujte klub. Na E-mail Vám přijde heslo, se kterým se můžete do systému přihlásit přes formulář vpravo nahoře. Po přihlášení můžete přidávat skladby a jejich soutěžící a přihlašovat je na jednotlivá soutěžní kola.

Pokud budete mít jakýkoliv technický problém či dotaz, pište na bat@it4sport.cz
S dotazy na pravidla se obraťte na pořadatele závodů.


Registrační formulář

název klubu:

Zde zadaný název klubu bude na diplomech, zvolte název rozumně dlouhý.

kontaktní osoba:

E-mail:

telefon:
(devítimístné číslo)

Důležité informace k používání přihlašovacího systému
1)Vaše registrace klubů z minulých let byly zachovány i se soutěžícími. Pokud nemáte přihlašovací údaje, použijte stránku zapomenuté heslo.
2)Soutěžící jednotlivých skladeb zadejte včetně náhradníků. Věkový průměr se počítá ze všech soutěžících.
3)Přihlášky i odhlášky skladeb můžete měnit až do uzávěrky před jednotlivými závody, přesto však přihlašte skladby na plánované závody co nejdříve, ať mají pořadatelé představu o účasti. Pokud se budete dohlašovat po uzávěrce závodu, budete platit vyšší startovné.
4)Až do 20:00 dne před závodem můžete nastavovat, kdo ze soutěžících pojede na závod.
5)Do systému se nahrává hudební doprovod skladby ve formátu MP3. S sebou na závody si přivezte zálohu na flashdisku. Soubor můžete nahrát do 20:00 dne před závodem.
6)Každý klub by měl být registrován jen jednou. Pokud z nějakého důvodu potřebujete mít klub rozdělen na více registrací, tak jen v případě, že jednotlivé registrace nebudou mít žádné společné soutěžící.
7)Po uzávěrce daného závodu již není možné se přihlásit ani se odhlásit přes tento systém. V obou případech to musíte řešit přímo s pořadatelem závodu.
8)Startovné pro rok 2022: a) platbou přes účet do termínu uzávěrky přihlášek - 170 Kč/osoba (do tohoto termínu musí být platba připsána na účet) b) platba na místě - 300 Kč/osoba. Při připsání platby na účet po termínu uzávěrky již neplatí snížená sazba a na místě je nutné nutné doplatit rozdíl do vyšší sazby.
© 2015 - 2022 Bohemia Aerobic Tour | technická podpora: it4sport.cz