BOHEMIA AEROBIC TOUR

E-mail:
heslo:

zapomenuté heslo
Hlavní strana

startovky

Startovka Nymburk 25.3.2018Startovka Jičín 15.4.2018Startovka Kutná Hora 28.4.2018Startovka Hradec Králové 5.5.2018Startovka Náchod 19.5.2018Startovka Hradec Králové 26.5.2018
Výsledky z roku 2016 Výsledky z roku 2017 Výsledky z roku 2018

Důležité: Informace o nakládání s osobními údaji


Postup - Přečtěte si níže uvedená pravidla přihlašování a až pak registrujte klub. Na E-mail Vám přijde heslo, se kterým se můžete do systému přihlásit přes formulář vpravo nahoře. Po přihlášení můžete přidávat skladby a jejich soutěžící a přihlašovat je na jednotlivá soutěžní kola.

Pokud budete mít jakýkoliv technický problém či dotaz, pište na bat@it4sport.cz


Registrační formulář

název klubu:

Zde zadaný název klubu bude na diplomech, zvolte název rozumně dlouhý.

kontaktní osoba:

E-mail:

telefon:
(devítimístné číslo)

Důležité informace k používání přihlašovacího systému
1)Vaše registrace klubů z minulých let byly zachovány i se soutěžícími. Pokud nemáte přihlašovací údaje, použijte stránku zapomenuté heslo.
2)Všechny skladby včetně soutěžících byste měli zaregistrovat do uzávěrky 1.3.2019 23:59. Do tohoto termínu je potřeba registraci dokončit tím, že v detailu skladby potvrdíte ukončení editace soutěžících - poté lze skladbu přihlásit na závody. Při registraci po této uzávěrce budete mít vyšší startovné.
3)Soutěžící jednotlivých skladeb zadejte včetně náhradníků. Věkový průměr se počítá ze všech soutěžících.
4)Přihlášky i odhlášky skladeb můžete měnit až do uzávěrky před jednotlivými závody, přesto však přihlašte skladby na plánované závody co nejdříve, ať mají pořadatelé představu o účasti. Uzávěrky jednotlivých závodů by měly být 5 dní před závodem. U přihlášek jsou termíny uzávěrek napsané. Pokud se budete dohlašovat po uzávěrce závodu, budete platit vyšší startovné.
5)Až do 20:00 dne před závodem můžete nastavovat, kdo ze soutěžících pojede na závod.
6)Do systému se nahrává hudební doprovod skladby ve formátu MP3. S sebou na závody si přivezte zálohu na flashdisku. Soubor můžete nahrát do 20:00 dne před závodem.
7)Každý klub by měl být registrován jen jednou. Pokud z nějakého důvodu potřebujete mít klub rozdělen na více registrací, tak jen v případě, že jednotlivé registrace nebudou mít žádné společné soutěžící.
8)Po uzávěrce daného závodu již není možné se přihlásit ani se odhlásit přes tento systém. V obou případech to musíte řešit přímo s pořadatelem závodu.
© 2015 - 2018 Bohemia Aerobic Tour | technická podpora: it4sport.cz