BOHEMIA AEROBIC TOUR

E-mail:
heslo:

zapomenuté heslo
Registrace

Seznam registrovaných soutěžících:


příjmeníjménorokklubregistrátor
1 Adamírová Laura 2009 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
2 Akermanová Viktorie 2010 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
3 Altrichterova Lucie 1974 M STUDIO JIHLAVA soutěžící
4 Baňková Aneta 2005 Aerobic Team Praha Chuchle soutěžící
5 Bartáková Barbora 2003 Arena Kolín trenér/rodič
6 Bartošová Anna 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
7 Bártová Adéla 2011 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
8 Bednářová Berenika 2010 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
9 Bednářová Katka 2005 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
10 Bedrnová Aneta 2008 Aerobic Team Butterfly soutěžící
11 Bédyová Dominika 2002 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
12 Benediktová Anna 2005 Stepík - Česká Skalice soutěžící
13 Benešová Elisabeta 2008 Aerobic club Jičín trenér/rodič
14 Benetková Anežka 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
15 Beranová Lucie 2007 Aerobic club Jičín soutěžící
16 Beranová Michaela 2003 Aerobic club Jičín soutěžící
17 Bergerová Jana 2004 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
18 Bergerová Kateřina 2010 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
19 Berková Pavla 2005 FaJJn aerobik Děčín soutěžící
20 Bílková Karolína 2010 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
21 Blažková Mia 2010 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
22 Boháčová Lucie 2005 LA Buttula Chotěboř soutěžící
23 Bohdanová Denisa 2011 Fit Art soutěžící
24 Bosáková Vanesa 2012 Fit Studio D soutěžící
25 Bouskova Laura 2008 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
26 Braunová Dominika 2005 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
27 Brázdová Dominika 2013 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
28 Brdárová Nela 2003 Sport 4U z.s. trenér/rodič
29 Brejlová Tereza 2008 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
30 Brejlová Veronika 2008 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
31 Broučková Linda 2008 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
32 Broulíková Adéla 2011 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
33 Broulíková Anna 2008 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
34 Brožíčková Adélka 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
35 Brožová Sofie 2014 Sokol Chrudim soutěžící
36 Brutovská Karolína 2010 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
37 Bydžovská Tereza 2006 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
38 Cachová Linda 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
39 Cejnarová Elen 2012 Stepík Česká Skalice soutěžící
40 Císařovská Natálie 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
41 Čapková Anna Ester 2006 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
42 Čejková Kristýna 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
43 Čermák Tomáš 2012 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
44 Čermáková Vanessa 2011 TJ sokol Poděbrady soutěžící
45 Černá Amálie 2011 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
46 Černá Aneta 2003 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
47 Černá Kateřina 2002 Sport 4U z.s. trenér/rodič
48 Černá Veronika 1998 Sport 4U z.s. trenér/rodič
49 Černý Aleš 2012 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
50 Červená Tereza 2010 Sportingclub Hradec Králové soutěžící
51 Češíková Daniela 2010 Aerobik klub Hlinsko soutěžící
52 Čížková Adrianka 2011 T. J. Sokol Poděbrady aerobic soutěžící
53 Čuporiová Vanessa 2010 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
54 Děčková Kateřina 2010 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
55 Dědová Marcela 2002 Sport 4U z.s. trenér/rodič
56 Divišová Adéla 2012 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
57 Dolečková Veronika 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
58 Drábková Romana 2001 SPORTOVNÍ AKADEMIE Čelákovice z.s. soutěžící
59 Drtinová Sára 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
60 Dudková Tereza 2007 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
61 Duchanová Sofie 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
62 Duchková Alena 2009 AE klub Lady Plzeń soutěžící
63 Dundová Nikola 2008 TJ Sokol Chrudim trenér/rodič
64 Dundová Tereza 2010 TJ Sokol Chrudim trenér/rodič
65 Dundrová Gabriela 2009 Hradec Králové soutěžící
66 Dušková Tereza 2014 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
67 Dvořáčková Kristýna 1997 B. A. Z. centrum o. s. Hradec Králové soutěžící
68 Dyntarová Tereza 2010 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
69 Eliášová Sára 2011 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
70 Eliášová Victorie 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
71 Elstnerová Linda 2008 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
72 Eppingerová Eliška 2009 Bios fit soutěžící
73 Erbanová Adéla 2006 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
74 Fejfarová Justýna 2012 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
75 Ferencová Leila 2013 SK- D.V. Šumperk soutěžící
76 Fialová Karolína 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
77 Fišarová Lucie 2006 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
78 Foglová Lucie 2011 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
79 Freiwaldová Magdaléna 2008 Aerobic SK Hamr, Praha 10 soutěžící
80 Frenclová Laura 2009 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
81 Fuksová Kateřina 2011 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
82 Fundová Natálie 2008 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
83 Gabrielova Vanesa 2010 Hradec Kralove soutěžící
84 Glembeková Aneta 2010 SK-D.V. Šumperk trenér/rodič
85 Glembeková Veronika 2007 SK-D.V. Šumperk trenér/rodič
86 Grohová Anička 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
87 Grohová Veronika 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
88 Grubrová Tereza 1998 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
89 Hájková Aneta 2005 Stepík Nové Město nad Metují trenér/rodič
90 Hájková Karolína 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
91 Hájková Kateřina 2012 Aerobic club Jičín soutěžící
92 Hájková Nikola 2008 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
93 Hájková Veronika 2007 AE Lady Plzeň soutěžící
94 Hajná Nina 2012 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
95 Halberštátová Kamila 2005 AC Hip Hop Hradec Králové soutěžící
96 Hamederová Sandra Marie 2007 La team Chotěboř soutěžící
97 Hamtilová Eliška 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
98 Hanáková Arwen 2013 Junior aerobik Záchlumí trenér/rodič
99 Hanušová Lenka 2012 Stepík Nové Město nad Metují trenér/rodič
100 Hanušová Veronika 2005 Stepík Nové Město nad etují soutěžící
101 Hatláková Anna 2005 Sport 4U z.s. trenér/rodič
102 Hatláková Jitka 2003 Sport 4U z.s. trenér/rodič
103 Hátlová Michala 2006 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
104 Havelková Dominika 1998 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
105 Havlíčková Aneta 2007 Profi aerobic team MB trenér/rodič
106 Havlíčková Tereza 2004 Profi aerobic team MB trenér/rodič
107 HAVLIKOVA Lucie 2012 Stepik Nové Město nad Metují soutěžící
108 Hebrová Adéla 2005 AC Hip Hop Hradec Králové soutěžící
109 Hejcmanová Anna 2005 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
110 Hejlová Viktorie 2007 AE klub LADY Plzeň soutěžící
111 Hejtmánková Natálie 2009 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
112 Henychová Adéla 2007 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
113 Henzlová Renáta 2003 M studio Jihlava soutěžící
114 Herbrychová Johanka 1994 Aerobic club Jičín trenér/rodič
115 Hillebrantova Terezie 2008 TJ Sokol Poděbrady, oddíl aerobiku soutěžící
116 Hladíková Adriana 2008 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
117 Hladká Dominika 2011 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
118 Hlavatá Michaela 2007 T.J. Sokol Chrudim - oddíl aerobiku soutěžící
119 Hlinková Karolína 1999 Karlovy Vary soutěžící
120 Hodanová Valentina 2012 Fit Studio D soutěžící
121 Holá Julie 2006 Biosfit soutěžící
122 Holá Karolína 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
123 Holá Kateřina 2003 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
124 Holátková Veronika 2011 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
125 Holceplová Ema 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
126 Holotová Aneta 2012 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
127 Homoláčová Marta 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
128 Homolová Barbora 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
129 Houbová Barbora 2005 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
130 Houbová Tereza 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
131 Houdová Anna 2010 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
132 Houfková Nela 2005 LATeam SK Buttula Chotěboř soutěžící
133 Houfková Sabina 2008 LATeam SK Buttula Chotěboř soutěžící
134 Hovorková Viktorie 2007 soutěžící
135 Hrabalova Natalie 2008 fitstudio JB soutěžící
136 Hrodková Barbora 2002 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
137 Hrubá Andrea 2006 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
138 Hujerová Alžběta 2004 Cross dance soutěžící
139 Hurychová Bára 2008 T.J. Sokol Poděbrady soutěžící
140 Hýblová Tereza 2004 LA team SK Buttula Chotěboř soutěžící
141 Hyžová Nikola 2011 Sportingclub soutěžící
142 Chalupná Dominika 2013 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
143 Chassardová Lucie 2010 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
144 Chládková Eliška 2008 Stepik Nové Město nad Metuji soutěžící
145 Chmelíková Karolína 2009 Aerobic Club Jičín soutěžící
146 Chmelíková Karolínka 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
147 Chmelíková Klaudie 2014 Stepík Nové Město nad Metují trenér/rodič
148 Chobotová Anežka 2009 Arena Kolín z.s. trenér/rodič
149 Choroušová Veronika 2009 Team aerobic Buterfly soutěžící
150 Chrástová Tereza 2004 Profi aerobic team MB trenér/rodič
151 Chudaničová Kristýna 2001 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
152 Chytrová Adéla 2014 AE MTK Jindřichův Hradec trenér/rodič
153 Chytrová Mia 2011 AE MTK Jindřichův Hradec trenér/rodič
154 Ilizi Adéla 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
155 Jablonská Šárka 1995 Liberec soutěžící
156 Jadrná Lucie 2002 M studio Jihlava soutěžící
157 Jakubcová Ema 2006 Aerobic club Jičín trenér/rodič
158 Janečková Petra 2002 Sport 4U z.s. trenér/rodič
159 Janošová Aneta 2013 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
160 Janoušková Nela 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
161 Jarošová Denisa 2006 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
162 Jauernigová Petra 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
163 Jeníčková Kristýna 2005 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
164 Jestřábová Dominika 2005 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
165 Jirečková Barbora 2005 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
166 Jiroušková Leontýna 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
167 Jirušová Jitka 1999 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
168 Jurásková Adéla 2012 Stepík soutěžící
169 Kadlecová Kateřina 2002 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
170 Kadlecová Klaudie 2013 T.J.Sokol Poděbrady soutěžící
171 Kalousková Hana 2011 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
172 Kalousová Anežka 2010 Junior aerobik Záchlumí trenér/rodič
173 Kamelová Lila 2005 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
174 Kárová Alžběta 1999 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
175 Kartousová Veronika 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
176 Kaslová Barbora 2001 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
177 Kastnerová Sára 2009 B.A.Z.centrum Hradec Králové soutěžící
178 Kavková Adéla 2009 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
179 Kavková Nikol 2007 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
180 Kecová Michaela 2008 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
181 Kellnerová Eliška 2011 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
182 Keňová Kristýna 2005 AE klub Lady Plzeň trenér/rodič
183 Kholová Pavlina 2000 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
184 Kinclová Kamila 1983 T.J. Sokol Chrudim soutěžící
185 Kindermannová Anna 2004 Aerobic club Jičín soutěžící
186 Kindermannová Tereza 2001 Aerobic club Jičín trenér/rodič
187 Kirschner Tereza 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
188 Kisialová Terezka 2011 Aerobic club Jičín trenér/rodič
189 Klapková Kristýna 2007 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
190 Klemtová Nela 2010 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
191 Kleprlíková Eliška 2011 Stepík, Nové Město nad Metují soutěžící
192 Klimešová Maruška 2012 Aerobic club Jičín trenér/rodič
193 Klimešová Michaela 2011 M-Studio Jihlava soutěžící
194 Klinecká Květoslava 2006 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
195 Knopfová Simona 2010 FitStudio JB soutěžící
196 Knorová Pavlína 2005 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
197 Kočajdová Nela 2010 Junior aerobik Záchlumí trenér/rodič
198 Kočová Klára 2009 Bios Fit soutěžící
199 Kolářová Klára 2011 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
200 Kopecká Ema 2002 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
201 Kopecká Karolína 2003 La team Chotěboř soutěžící
202 Kopecká Tereza 2007 LA TEAM CHOTĚBOŘ soutěžící
203 Kopečková Vendula 1998 Profi aerobic team MB trenér/rodič
204 Kosourová Lucie 2000 aerobic team Nové Město na Moravě trenér/rodič
205 Kosourová Simona 2005 aerobic team Nové Město na Moravě trenér/rodič
206 Kosourová Zuzana 2008 aerobic team Nové Město na Moravě soutěžící
207 Košičárová Nela 2008 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
208 Košková Nela 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
209 Koubková Natálie 2002 LA team soutěžící
210 Koudelková Adéla 2005 Hradec Králové soutěžící
211 Koudelková Olga 2009 Hradec Králové soutěžící
212 Koukalová Adéla 2008 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
213 Koukolová Alena 2007 Sport 4U z.s. trenér/rodič
214 Koupá Aneta 1999 Sportovní tým K-aerobik Blansko trenér/rodič
215 Kovalová Lucie 2013 LA team soutěžící
216 Krajníková Elizabeth 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
217 Králová Simona 2009 LA team Chotěboř soutěžící
218 Krásná Michaela 2006 Aerobic club Jičín trenér/rodič
219 Krásná Simona 2003 MW Gymnastická škola Mladá Boleslav soutěžící
220 Krmelová Sára 2013 SK- D.V. Šumperk soutěžící
221 Kročilová Johana 2003 AC HIP HOP Hradec Králové soutěžící
222 Kroupová Natálie 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
223 Krsková Eliška 2013 Stepík-Česká Skalice soutěžící
224 Krsková Karolína 2014 Stepík-Česká Skalice soutěžící
225 Krupková Jolana 2005 M-team Praha soutěžící
226 Krupková Linda 2008 M-team Praha soutěžící
227 Křídová Alžběta 2009 fitstudio jb soutěžící
228 Křižková Karolina 2011 TJ SOKOL Poděbrady soutěžící
229 Křížová Klaudie 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
230 Kubešová Nikola 2008 LA team SK Buttula Chotěboř soutěžící
231 Kubicová Lucie 2010 fitstudio jb soutěžící
232 Kubíčková Monika 2005 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
233 Kubínová Štěpánka 2004 Aerobic club Jičín trenér/rodič
234 Kubrová Nikola 2000 Aerobic club Jičín trenér/rodič
235 Kubrová Sára 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
236 Kučerová Eliška 2012 Fit Studio D soutěžící
237 Kudrnová Victorie 2006 AC Hip Hop HK soutěžící
238 Kuhnová Martina 1992 Aerobic club Jičín trenér/rodič
239 Kunová Kateřina 2012 Stepík Česká Skalice soutěžící
240 Kykalová Bára 2006 AE LADY PLZEŇ soutěžící
241 Kyslingerová Viktorie 2012 Fit Studio D soutěžící
242 Labíková Adéla 2012 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
243 Labíková Nicol 2009 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
244 Lalíková Aneta 2007 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
245 Landová Šárka 1997 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
246 Laštůvková Zorka 2014 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
247 Lazorová Barbora 2010 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
248 Lazorová Radka 1999 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
249 Lebdušková Hana 2009 FitArt soutěžící
250 Lequin Alice 2009 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
251 Lhotská Sabina 2008 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
252 Lopatová Barbora 2008 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
253 Lopatová Lucie 2004 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
254 Lovětinská Adéla Antonie 2011 Tj sokol Poděbrady soutěžící
255 Luňáková Nicole 2006 Sportingclub Hradec Králové soutěžící
256 Macháčková Amálie 2009 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
257 Machová Adriana 2012 Junior aerobik Záchlumí trenér/rodič
258 Machová Lenka 1995 M-Studio aerobik Jihlava soutěžící
259 Machovcová Denisa 2002 Dvojka Sedlčany soutěžící
260 Maková Linda 2013 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
261 Malínská Ema 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
262 Malinská Lucie 2007 T.J. Sokol Chrudim - oddíl aerobiku soutěžící
263 Málková Viktorie 2012 LAteam Chotěboř soutěžící
264 Mandousová Kristýna 2005 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
265 Marešová Lucie 1982 FaJJn aerobik Děčín soutěžící
266 Margušová Martina 2009 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
267 Maršíková Markéta 1997 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
268 Maršíková Nikol 2007 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
269 Martincová Anna 2008 Sport 4U z.s. trenér/rodič
270 Mařáková Karolína 2010 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
271 Mašátová Petra 2009 AE klub Lady Plzeń soutěžící
272 Matěnová Karolína 2007 stepík Česká skalice soutěžící
273 Matochová Natálie 2003 SK - D. V. Šumperk soutěžící
274 Matochová Sára 2007 SK - D.V. Šumperk soutěžící
275 Matoulková Kristýna 1986 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
276 Matoulková Natálie 2012 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
277 Matýsková Lucie 2002 LA team Chotěboř soutěžící
278 Matysová Tereze 2009 Sokol Poděbrady soutěžící
279 Mecová Anička 2015 Aerobic club Jičín trenér/rodič
280 Melichová Adéla 2008 BiosFit Dobříš soutěžící
281 Melšová Tereza 2009 Fitstudio JB - Brachovcová Jitka soutěžící
282 Mertlíková Eliška 2007 Stepík soutěžící
283 Mikolášová Adélka 2012 Aerobic club Jičín trenér/rodič
284 Mikulová Michaela 1996 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
285 Minaříková Vanesa 2012 Aerobic team Butterfly soutěžící
286 Mindlová Karolína 2003 Aerobic club Jičín trenér/rodič
287 Minyuková Sára 2008 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
288 Mlejnková Eliška 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
289 Mlchová Tereza 2002 TSK Dynamik Lysá nad Labem soutěžící
290 Mlchová Veronika 2005 TSK dynamik Lysá nad Labem soutěžící
291 Mocová Klára 2012 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
292 Morávkova Viktorie 2010 Ceska Skalice soutěžící
293 Mrázková Adéla 2004 LA team Chotěboř trenér/rodič
294 Mrázková Simona 2008 LA team Chotěboř trenér/rodič
295 Mrhalová Gabriela 1999 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
296 Mrštíková Natálie 2009 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
297 Mücková Kristýna 2013 Fitness Club Řepy trenér/rodič
298 Mücková Nela 2010 Fitness Club Řepy trenér/rodič
299 Muchová Karolína 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
300 Müllerová Johana 2009 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
301 Müllerová Linda 2011 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
302 Mundilová Šárka 2010 Fit art soutěžící
303 Musílková Denisa 2010 Chotěboř soutěžící
304 Musílková Simona 2006 LA team SK Buttula Chotěboř trenér/rodič
305 Musilová Adéla 2006 AE klub Lady Plzeň trenér/rodič
306 Musilová Tereza 2003 Sportovní tým K-aerobik Blansko trenér/rodič
307 Mustafa Arlinda 2008 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
308 Nádvorníková Marcela 2009 Aerobik Coufalovi Olomouc trenér/rodič
309 Nádvorníková Martina 2006 Aerobik Coufalovi Olomouc trenér/rodič
310 Nachtigalová Nikola 1999 Sport 4U z.s. trenér/rodič
311 Naumecová Evelína 2012 TJ Sokol Chrudim - oddíl aerobiku soutěžící
312 Naumecová Valentýna 2010 TJ Sokol Chrudim - oddíl aerobiku soutěžící
313 Nedorostová Nela 2010 FIT STUDIO JB KUTNÁ HORA soutěžící
314 Nehasilová Olga 2002 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
315 Nechanická Nikola 2001 Aerobic club Jičín trenér/rodič
316 Nechánská Tereza 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
317 Němcová Adéla 2006 LA team Chotěboř soutěžící
318 Němcová Gabriela 2006 L A team Chotěboř soutěžící
319 Němcová Štěpánka 2009 LA team Chotěboř soutěžící
320 Němcová Tereza 2011 LA team Chotěboř soutěžící
321 Némečková Kamila 2007 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
322 Nesládková Bára 2010 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
323 Netolická Klára 2006 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
324 Nováčková Laura 2013 LA team Chotěboř soutěžící
325 Nováčková Sára 2012 LA team Chotěboř soutěžící
326 Nováková Nikola 2008 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
327 Novotna Agata 2010 TJ sokol Poděbrady soutěžící
328 Novotná Kateřina 2007 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
329 Novotná Natálka 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
330 Novotná Nikolka 2013 Aerobic club Jičín trenér/rodič
331 Novotna Sofie 2015 Sokol Podebrady soutěžící
332 Novotná Tereza 2011 LA team Chotěboř soutěžící
333 Oborníková Dominika 2009 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
334 Ortega Isabel 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
335 Ottová Kateřina 2008 Aerobic club Jičín trenér/rodič
336 Pačesová Kristýna 2005 Aerobic Team Praha soutěžící
337 Palatová Barbora 2012 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
338 Paličková Anita 2007 Aerobic club Jičín trenér/rodič
339 Panovcová Nella 2015 Aerobic team Butterfly Poděbrady soutěžící
340 Párysová Stela 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
341 Paslerová Amálie 2005 Stepík Nové Město nad Metují trenér/rodič
342 Paslerová Rozálie 2008 Stepík Nové Město nad Metují trenér/rodič
343 Pavlů Alena 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
344 Pavlů Zuzana 2012 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
345 Pazourková Klára 2010 SK - D.V. Šumperk trenér/rodič
346 Pazourová Sofie 2011 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
347 Pažoutová Tereza 2005 Aerobic club Jičín soutěžící
348 Pečinková Linda 2004 Sport 4U z.s. trenér/rodič
349 Pecháčková Denisa 2011 Česká Skalice soutěžící
350 Pelikánová Denisa 2011 LA team Chotěboř soutěžící
351 Pelikánová Vendula 2007 Fit Art Kutná Hora soutěžící
352 Pelouchová Anetka 2009 LA team Chotěboř soutěžící
353 Pešková Dagmar 2011 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
354 Pešková Eliška 2011 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
355 Pešková Petra 2014 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
356 Pešková Sára 2010 LA team Choteboř soutěžící
357 Pešková Veronika 1999 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
358 Petrová Natálie 2010 Stepík - Nové Město soutěžící
359 Pfeiferová Kristina 2000 STEPÍK Nové Město nad Metují soutěžící
360 Piterková Sofie 2008 SK-D.V. Šumperk soutěžící
361 Pivoňková Valentýna 2009 BAZ Hradec Králové soutěžící
362 Plačková Eliška 2007 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
363 Plačková Terezka 2010 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
364 Plachá Agáta 2008 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
365 Plavecká Anna 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
366 Plichtová Karolína 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
367 Plíšková Kristýna 2005 Stepík Nové Město nad Metují trenér/rodič
368 Podlucká Marika 2002 Corridoor Praha soutěžící
369 Poklembová Kateřina 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
370 Pokorná Karolina 2001 AK Dodo Kostelec n. Č. l. trenér/rodič
371 Pokorná Tereza 2010 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
372 Poláčková Veronika 2010 Stepík soutěžící
373 Poláková Klára 2006 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
374 Poláková Lucie 2010 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
375 Poláková Simona 2011 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
376 Poláková Veronika 2009 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
377 Polusová Julie 2006 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
378 Polusová Sofie 2009 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
379 Pospíšilová Michaela 2011 T.J. Sokol Poděbrady trenér/rodič
380 Pospíšilová Tereza 2009 T.J. Sokol Poděbrady trenér/rodič
381 Prantlová Anežka 2009 Fit Art, Jarmila Kolínská Kutná Hora soutěžící
382 Prausová Lenka 2013 Junior aerobik Záchlumí trenér/rodič
383 Procházková Terezie 2009 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
384 Prokischová Ema 2013 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
385 Prokischová Klárka 2009 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
386 Prouzová Sabina 2007 Stepík soutěžící
387 Provázková Veronika 2013 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
388 Průšová Amálie 2014 Fit studio D soutěžící
389 Průšová Dominika 2001 LA team Chotěboř soutěžící
390 Ptáčníková Iva 2008 LA team Chotěboř trenér/rodič
391 Ptáčníková Nela 2004 LA team Chotěboř trenér/rodič
392 Pudilová Veronika 2012 TJ Sokol oděbrady soutěžící
393 Rajchmanová Denisa 2010 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
394 Rakoušová Natálka 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
395 Recktenwaldová Isabelle 1995 Liberec soutěžící
396 Rejzková Julie 2009 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
397 Resslová Kateřina 2011 LA team Chotěboř soutěžící
398 Rettová Pavla 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
399 Roflíková Denisa 2007 Studio Atak soutěžící
400 Roubalová Emma 2009 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
401 Roubínková Aneta 2007 LA team Chotěboř soutěžící
402 Rückerová Denisa 1997 Stepik Nové Město nad Metují soutěžící
403 Rulcová Natálka 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
404 Rulcová Simona 2008 Aerobic club Jičín trenér/rodič
405 Runčíková Eliška 2011 Aerobic club Jičín trenér/rodič
406 Rusá Tereza 2005 AE LADY KLUB Plzeň soutěžící
407 Růžková Kateřina 2002 Fitness Club Řepy trenér/rodič
408 Ryglová Lenička 2011 Aerobic club Jičín trenér/rodič
409 Rychnová Denisa 2005 Aerobic club Jičín trenér/rodič
410 Rychnovská Dominika 2013 Aerobic team Butterfly soutěžící
411 Řeháková Petra 2011 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
412 Řezáčová Anna 1995 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
413 Řezníčková Lucie 1980 Hradec Králové soutěžící
414 Řezníčková Natálie Tereza 2003 Hradec Králové soutěžící
415 Říhová Anna 2008 AE klub LADY Plzeň soutěžící
416 Sabolová Anna 1996 LA team Chotěboř trenér/rodič
417 Sabolová Marie 2003 LA team Chotěboř trenér/rodič
418 Sajanová Eliška 2010 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
419 Sedloňová Ema 2011 Junior aerobik Záchlumí trenér/rodič
420 Sekerová Aneta 2006 La team Chotěboř trenér/rodič
421 Sekerová Eliška 2010 La team Chotěboř trenér/rodič
422 Sekerová Nikola 2002 La team Chotěboř trenér/rodič
423 Sekerová Tereza 2006 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
424 Skabelkina Violetta 2007 STEPIK soutěžící
425 Sklenářová Ema 2012 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
426 Skřivánková Kateřina 2002 Aerobic club Jičín trenér/rodič
427 Skřivánková Kristýna 2008 Aerobic club Jičín trenér/rodič
428 Skřivanová Eliška 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
429 Sluťáková Aneta 2004 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
430 Smutná Laura 2011 LA team Chotěboř soutěžící
431 Sollier Jennifer Elisée 2010 oddíl aerobiku T.J. Sokol Poděbrady trenér/rodič
432 Sollier Nicole 2012 oddíl aerobiku T.J. Sokol Poděbrady trenér/rodič
433 Sotonová Nella 2012 T.J. Sokol Chrudim - Oddíl aerobiku soutěžící
434 Sotonová Petra 1986 T.J. Sokol Chrudim - Oddíl aerobiku soutěžící
435 Součková Nikola 2006 Aerobic club Jičín trenér/rodič
436 Soukupová Adéla 1996 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
437 Soukupová Kateřina 2002 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
438 Spilková Karla 2011 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
439 Staňková Natálie 2009 Aerobik klub Hlinsko soutěžící
440 Staňková Natálie 2009 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
441 Stejskalová Tereza 2007 M-Studio Jihlava soutěžící
442 Stružinská Nikola 1996 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
443 Středová Laura 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
444 Sudíková Natálie 2009 AK Olomouc soutěžící
445 Svobodová Kateřina 1999 MW gymnastická škola Mladá Boleslav soutěžící
446 Sýkorová Jitka 1979 T.J. Sokol Chrudim - Oddíl aerobiku soutěžící
447 Sýkorová Marie 2003 T.J. Sokol Chrudim - Oddíl aerobiku soutěžící
448 Syrovátková Lucie 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
449 Szturcová Jana 2010 Chotěboř soutěžící
450 Šarmová Kristýna 2008 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
451 Šebková Zuzana 2009 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
452 Šebová Anna Marie 2008 AE Lady Plzeň soutěžící
453 Šestáková Veronika 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
454 Šimáková Šárka 1999 MW Gymnastická škola Mladá Boleslav soutěžící
455 Šimková Natálie 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
456 Šímová Danielka 2008 Aerobic club Jičín trenér/rodič
457 Široká Aneta 2006 LA team Chotěboř soutěžící
458 Široká Elena 2010 LA team Chotěboř soutěžící
459 Škorničková Markéta 2011 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
460 Šmatolánová Lillian 2011 Fit Studio D, Praha soutěžící
461 Šnajdrová Eliška 2002 AE klub LADY Plzeň soutěžící
462 Šolínová Jana 2002 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
463 Šonová Veronika 2012 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
464 Špačková Viola 2003 Sportovní tým K-aerobik Blansko trenér/rodič
465 Špejrová Veronika 2008 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
466 Šťastná Edita 1975 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
467 Šťastná Ella 2006 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
468 Šťastná Jasmine 2013 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
469 Šťastná Justine 2013 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
470 Šťastná Nikol 2013 LA team Chotěboř soutěžící
471 Šťastná Vanessa 2008 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
472 Šteflová Dominika 2005 AC Hip Hop Hradec Králové soutěžící
473 Štěpánová Gabriela 2012 Nové Město nad Metují soutěžící
474 Štrbíková Elen 2009 T.J. Sokol Chrudim soutěžící
475 Šulc Stanislav 1991 Jičín soutěžící
476 Šulc Stanislav 1991 Jičín trenér/rodič
477 Šulcová Eva 1988 Aerobic club Jičín trenér/rodič
478 Šulcová Marie Anna 2008 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
479 Šulcová Vanesa 2006 Aerobic club Jičín trenér/rodič
480 Švábová Veronika 2000 1CLUB Brno soutěžící
481 Švadlenková Anna Marie 2007 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
482 Švarcová Adéla 2011 AE klub LADY Plzeň soutěžící
483 Švihnosová Kristýna 1996 Fitstudio Fajjn za zenitem trenér/rodič
484 Tačíková Eva 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
485 Talandová Viktorie 2013 TJ Sokol Chrudim soutěžící
486 Tancerová Denisa 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
487 Tancošová Karolína 2008 Sport Aerobic Club LT trenér/rodič
488 Taťjana Vaculíková 2013 Fitness Club Řepy trenér/rodič
489 Tichá Tereza 2003 Štěpík Nové Město nad Metují soutěžící
490 Tobrmanová Barbora 2009 AE klub LADY Plzeň soutěžící
491 Točíková Eliška 2010 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
492 Tománek Dalibor 2009 VSK VUT Brno trenér/rodič
493 Tománková Linda 2005 VSK VUT Brno trenér/rodič
494 Trajhanová Anna 2013 Aerobic team Butterfly soutěžící
495 Trajhanová Anna 2012 Butterfly aerobic Poděbrady soutěžící
496 Tranová Terezie 2012 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
497 Truhlářová Tereza 2003 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
498 Turková Anna Marie 2004 TSK Dynamik soutěžící
499 Tvrdíková Silvie 2012 LA team Chotěboř soutěžící
500 Uhlířová Ema 2010 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
501 Urbanová Ema 2008 Fitstudiojb Kutná Hora soutěžící
502 Urbanová Ema 2010 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
503 Urbanová Markéta 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
504 Urodževičová Jana 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
505 Václavská Tereza 2007 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
506 Valterová Barunka 2009 Aerobic club Jičín trenér/rodič
507 Vancová Nela 2006 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
508 Vandasová Adéla 2003 Profi aerobic team MB trenér/rodič
509 Vaněčková Laura 2010 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
510 Vaněčková Lucie 2014 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
511 Vaněrková Anna 2010 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
512 Vaňková Barbora 2014 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
513 Vaňková Denisa 2001 LAteam Chotěboř soutěžící
514 Vastlová Markéta 2005 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
515 Vašková Lenka 1999 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
516 Vavračová Anna 2009 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
517 Vavrušková Tereza 2010 Fitart Kutná Hora soutěžící
518 Veselá Adéla 2005 Fit studio Jitky Brachovcové soutěžící
519 Veselá Barbora 2006 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
520 Veselá Karolína 2012 TJ Sokol Poděbrady soutěžící
521 Vidourková Ester 2005 LA TEAM CHOTĚBOŘ soutěžící
522 Vilímková Adéla 2006 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
523 Vilímková Barbora 2001 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
524 Vitáková Anna 2009 Aerobic club Jičín soutěžící
525 Vítková Kateřina 2006 TJ Sokol Chrudim soutěžící
526 Vitoušová Anna 2004 TJ Sokol Poděbrady trenér/rodič
527 Vitoušová Julie 2013 TJ Sokol Poděbrady trenér/rodič
528 Vítová Jitka 1987 Pardubice soutěžící
529 Vlčková Anička 2011 Aerobic club Jičín trenér/rodič
530 Vlčková Dagmar 1995 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
531 Vlková Karolína 2010 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
532 Voborníková Eliška 2009 Stepík Nové Město nad Metují soutěžící
533 Vocásková Aneta 2011 Wellness team Lucie Novákové trenér/rodič
534 Voců Tereza 2005 AC Hip Hop Hradec Králové soutěžící
535 Vodrážková Nikola 2009 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
536 Vodrážková Tereza 2012 AP Aerobic Club Hovorčovice trenér/rodič
537 Vohradská Nela 2000 Sportovní akademie Čelákovice soutěžící
538 Vojtěchová Aneta 2006 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
539 Vojtěchová Nicol 2010 Sportingclub Hradec Králové trenér/rodič
540 Vondráčková Anna 2009 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
541 Vrchotová Julie 2007 TJ Sokol Poděbrady - oddíl aerobiku soutěžící
542 Vybíralová Sophie Zdeňka 2010 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
543 Zárubová Anetka 2012 Aerobic club Jičín trenér/rodič
544 Zárubová Karolína 2008 Aerobic club Jičín trenér/rodič
545 Zdichyncová Denisa 2013 EDITA Sokol AK Písek trenér/rodič
546 Zedníčková Eliška 2010 Aerobic club Jičín trenér/rodič
547 Zemanová Barbora 2012 Aerobic team Butterfly soutěžící
548 Zemková Adriana 2008 AE klub Lady Plzeň soutěžící
549 Zlámalíková Iva 2004 Aerobik klub Hlinsko trenér/rodič
550 Znamínková Tereza 2011 DDM Symfonie Poděbrady trenér/rodič
551 Žákovcová Barbora 2007 AE klub lady Plzeň trenér/rodič
552 Žákovcová Petra 2010 AE klub lady Plzeň trenér/rodič
553 Žďánská Melánie 2011 Hlinsko soutěžící
554 Ždímalová Eliška 2010 LA team Chotěboř soutěžící
555 Žebroková Krystína 2007 SK-D.V. Šumperk trenér/rodič
556 Železná Šárka 2007 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič
557 Železná Tereza 2010 FaJJn aerobik Děčín trenér/rodič

© 2015 - 2019 Bohemia Aerobic Tour | technická podpora: it4sport.cz